ستاره پاری سن ژرمن به بارسا پیشنهاد شد


ورزش سه: مارکو وراتی، ستاره فرانسوی پی اس جی تابستان تا آستانه انتقال به بارسلونا پیش رفت اما در نهایت تصمیم گرفت که در تیم پاریسی بماند.

 در واقع این تصمیمی بود که به او تحمیل شد و مدیر قطری پی اس جی با هرگونه جدایی اش مخالفت کرد. بارسلونا حاضر بود برای جذب وراتی تا ۱۰۰ میلیون یورو نیز هزینه کند؛ اما در نهایت با پاسخ منفی روبرو شد.

 

ستاره پاری سن ژرمن به بارسا پیشنهاد شد

 

وراتی سپس با اخراج مدیر برنامه های خود با مینو رایولا قرارداد بست و این سوپرایجنت جنجالی حالا تمام فعالیت های او را مدیریت می کند.

طبق ادعای امروز نشریه اکیپ، پی اس جی برای فصل بعد مخالفتی با فروش وراتی نخواهد کرد و حاضر است با دریافت ۱۰۰ میلیون یورو، مجوز جدایی او را صادر کند.

در واقع وراتی جدیدترین قربانی حذف پی اس جی به دست رئال از لیگ قهرمانان است. مینو رایولا اعتقاد دارد که موکلش در پی اس جی نمی تواند به اهداف بلند خود دست یابد و پس از اطلاع از اینکه باشگاه نیز با فروش او موافق است، او را به بارسا پیشنهاد داده؛ پیشنهادی که البته با مخالفت روبرو شد.

 

ستاره پاری سن ژرمن به بارسا پیشنهاد شد
در واقع بارسلونا که با جذب کوتینیو و آرتور، خط میانی خود را مستحکم تر از گذشته کرده، دیگر نیازی به خرید هافبک ندارد و به همین دلیل به رایولا پاسخ منفی داده است. لیگ جزیره یا شاید هم رئال، مقصد بعدی وراتی خواهند بود.