پپ گواردیولا سگی بزدل است! وبسایت نود: مینو رایولا ایجنت مشهور دنیای فوتبال که اصلاً رابطه خوبی با پپ گواردیولا ندارد، در مصاحبه اخیرش یک بار دیگر از این سرمربی اسپانیایی انتقاد کرده و او را یک مربی بزدل خوانده است. رایولا که به خاطر داستان زلاتان در بارسلونا همچنان از پپ دلخور است، در مورد این سرمربی اسپانیایی چنین گفته است:

پپ گواردیولا به عنوان یک مربی، فوق العاده است. اما به عنوان یک انسان صفرِ صفر است، یک سگ بزدل! اگر منچسترسیتی بتواند در این فصل قهرمان لیگ قهرمانان شود مهر تایید دیگری است بر این که چقدر او سرمربی خوبی است ولی من از او متنفرم.

رفتار پپ با زلاتان موجب شد تا ایبرا بعد از یک فصل بارسلونا را ترک کند و شانس قهرمانی در فینال ومبلی ۲۰۱۱ را از دست بدهد، رایولا در مورد آن مسابقه چنین می گوید:

آن شب در یکی از کوریدرهای ومبلی می خواستم به سمتش حمله کنم و او را بزنم. تنها گالیانی بود که جلویم را گرفت. واقعاً گواردیولا شانس آورد. گواردیولا به زلاتان گفته بود هر وقت مشکلی دارد نزد او بیاید. اما پپ، زلاتان را نادیده می گرفت، به او بازی نمی داد و حتی به ایبرا سلام هم نمی کرد. گواردیولا همین کار را با مکسول هم انجام داد، مکسول هم پسر خیلی خوبی است. بنابراین من به زلاتان گفتم؛ با فراری ات در محل پارک ماشین سرمربی، پارک کن.