مقصر شکست ما معروف بودخبرگزاری تسنیم: پلامن کنستانتینوف، سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان در مورد شکست تیمش مقابل ایران در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: به تیم ایران به خاطر این پیروزی تبریک می‌گویم، مهمترین مسئله در این بازی پیروزی بود. تیم ایران در این هفته در خانه بازی می‌کند و به دنبال هر ۳ پیروزی است و طبیعی است که موفق هم باشد.

وی ادامه داد: هدف من از این مسابقات استفاده از بازیکنان جوان و فرصت دادن به آنهاست. همانطور که دیدید هر ۶ بازیکن اصلی من در این بازی جوان بودند، البته من از عملکرد آنها راضی نیستم، ولی آنها تلاش خود را کردند. ما خیلی از لحظات بازی را به آسانی از دست دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: بازیکنان ایران در ست سوم تصور کردند که بازی تمام شده است و ما توانستیم در این ست برنده شویم، اما در ست چهارم بازیکنان من از تلاش و جنگیدن دست کشیدند و ما مغلوب حریف شدیم.

کنستانتینوف در پایان به شوخی گفت: مقصر شکست ما سعید معروف بود.

کاپیتان تیم ملی بلغارستان نیز در مورد این بازی گفت: با توجه به نتیجه بازی صحبت کردن در مورد آن آسان نیست امروز، روز ما نبود و ما اصلاً بازی نکردیم؛ ولی در دیدار بعدی با روحیه جدید به میدان خواهیم آمد.