پیروزی مقتدرانه والیبال برزیل مقابل صربستان


طرفداری: دو تیم برزیل و صربستان در چارچوب مرحله فینال لیگ ملت های والیبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود برزیل به پایان رسید.

ست اول

برزیل بازی را مقتدارنه آغاز کرد، سرویس های زیبای برونو رزنده در همان ابتدای بازی به همراه دفاع های لوکاس ساتکمپ سبب شد تا برزیل با نتیجه ۸-۳ پیش بیفتد. این روند پس از وقت استراحت فنی نخست هم ادامه داشت و بازی هماهنگ برزیل و دفاع های این تیم سبب شد تا دو تیم با نتیجه ۱۶-۹ به وقت استراحت فنی دوم برسند. پس از این برزیل به اداره بازی پرداخت و تعویض های نیکولا گربیچ هم بی اثر بود تا ست نخست این دیدار با نتیجه ۲۵-۱۶ به سود برزیل به پایان برسد.

ست دوم

برخلاف ست نخست این دیدار، بازی بسیار نزدیک دنبال شد به گونه ای که دو اختلاف امتیاز بشترین اختلاف موجود دراین ست بود. برزیل با سرویس زیبای داگلاس توانست اختلاف دو امتیازی ایجاد کند (۵-۳) و اما توپگیری و امتیاز گیری الکساندر آتانا سیه ویچ سبب شد تا دو تیم برابر شوند.(۸-۸) این روند نزدیک کماکان ادامه داشت تا اینکه لوکاس ساتکمپ موفق شد آتانا سیه ویچ را دفاع کند و بازهم اختلاف امتیاز به دو افزایش پیدا کند(۱۹-۱۷).

پیروزی مقتدرانه والیبال برزیل مقابل صربستان

سرویس زیبای آتاناسیه ویچ دو تیم را در آستانه برابری در امتیاز ۱۹ قرار داد اما تیزهوشی والاس دسوزا امتیاز ۲۰ را برای برزیل به ارمغان آورد. سرویس زیبای ایووویچ سبب شد که توپ به زمین صربستان باز گردد اما لوکاس لوح به زیبایی آتانا سیه ویچ را دفاع کرد تا اختلاف امتیاز همچنان دو باقی بماند.(۲۱-۱۹) سر انجام سرچکو لیسیناچ موفق شد یک دفاع موفق در برابر سوزا انجام دهد تا دوتیم در امتیاز ۲۱ برابر شوند. تنوع حملات در زمین صربستان در این ست بسیار بیشتر بود و نقش نیکولا یووویچ کاملا به چشم می آمد. بازی نزدیک دو تیم همچنان ادامه داشت و در نهایت سرویس زیبای لوکاس ساتکمپ سبب شد تا تیم برزیل با نتیجه ۲۸-۲۶ صربستان را شکست دهد.

ست سوم

ست سوم در ابتدا نزدیک دنبال شد و درخشش آتاناسیه ویچ در زمین صربستان سبب شد تا پارتیزان ها دو امتیاز پیش بیفتند (۸-۶). اما پس از وقت استراحت فنی نخست برزیل به سرعت اختلاف را جبران کرد و تیزهوشی برونو رزنده سبب شد تا برزیل اختلاف را به ۳ امتیاز افزایش دهد.(۱۶-۱۳) این اختلاف امتیاز ایجاد شده به چهار امتیاز رسید اما دو سرویس زیبا از کاتیچ اختلاف را به دو امتیاز کاهش داد اما لوکاس ساتکمپ هم با چهار سرویس مقتدرانه اختلاف را به ۶ امتیاز افزایش داد.(۲۱-۱۵) در ادامه تلاش بازیکنان صربستان نتیجه نداشت تا صرب ها با نتیجه ۲۵-۱۹ ست سوم را هم به برزیل واگذار کنند.