Tag Archives: برنامه

برنامه کامل مسابقات جام‌باشگاه‌های فوتسال آسیا



خبرگزاری ایسنا: زمان‌بندی مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا اعلام شد.

قرعه‌کشی نهمین دوره جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا امروز (جمعه) در اندونزی برگزار شد و شانزده تیم، حریفان خود را شناختند. این مسابقات که قرار است به میزبانی جاکارتا اندونزی و در دو سالن گوریونی و امونگروگو برگزار شود از دهم مرداد آغاز خواهد شد و تیم مس سونگون تبریز به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

برنامه کامل جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا به شرح زیر است:

گروه A: واموس اندونزی، ناگویا ژاپن،‌ دالیان چین، ویکتوریا میانمار

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد

ناگویا ژاپن – دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی

ویکتوریا میانمار – واموس اندونزی، ‌ورزشگاه گوریونی

جمعه؛ ۱۲ مرداد

ویکتوریا میانمار – ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی

واموس اندونزی – دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد

دالیان چین – ویکتوریا میانمار، ورزشگاه امونگروگو

واموس اندونزی – ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی

گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، الظفره امارات، نفت الوسط عراق،‌ جیونجیو کره جنوبی

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد

الظفره امارات- نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو

جیونجیو کره جنوبی – تای‌سون‌نام ویتنام؛ ورزشگاه امونگروگو

جمعه؛ ۱۲ مرداد

الظفره امارات- جیونجیو کره جنوبی؛ ورزشگاه امونگروگو

تای‌سون‌نام ویتنام – نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد

تای‌سون‌نام ویتنام- الظفره امارات؛ ورزشگاه امونگروگو

نفت الوسط عراق- جیونجیو کره جنوبی، ‌ورزشگاه گوریونی

گروه C : چونبوری تایلند، السیلیه قطر، ارم قرقیزستان،‌ ویک‌ویپرس استرالیا

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد

السیلیه قطر- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو

چونبوری تایلند- ‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو

شنبه؛ ۱۳ مرداد

السیلیه قطر- ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو

چونبوری تایلند- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد

چونبوری تایلند- السیلیه قطر؛ ورزشگاه امونگروگو

ارم قرقیزستان-‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ‌ورزشگاه گوریونی

گروه D: مس سونگون ایران، بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد

بانک بیروت لبنان-AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مس سونگون ایران- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

شنبه؛ ۱۳ مرداد

بانک بیروت لبنان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مس سونگون ایران -AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد

مس سونگون ایران- بانک بیروت لبنان؛ ورزشگاه امونگروگو

AGMK ازبکستان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مرحله یک‌چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ ۱۷ مرداد

بازی ۱: اول گروه D – دوم گروه C؛ ورزشگاه امونگروگو

بازی ۲: اول گروه C – دوم گروه D؛ ‌ورزشگاه گوریونی

بازی ۳: اول گروه B – دوم گروه A؛ ورزشگاه امونگروگو

بازی ۴: اول گروه A- دوم گروه B؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مرحله نیمه نهایی:

جمعه؛ ۱۹ مرداد

بازی ۵: برنده بازی ۱- برنده بازی ۳؛ ‌ورزشگاه گوریونی

بازی ۶: برنده بازی ۲- برنده بازی ۴؛ ‌ورزشگاه گوریونی

فینال: برنده بازی ۵- برنده بازی ۶/ یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی

رده‌بندی: بازنده بازی ۵- بازنده بازی ۶ / یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی


برنامه شاگردان کولاکوویچ در «کرالیفو»



خبرگزاری مهر: مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان از چهارم خردادماه شروع می شود و تا سوم تیرماه در ۲۰ گروه پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۰۲:۵۵ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه) با ۱۴ بازیکن برای حضور در اردوی برون مرزی و برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی صربستان، تهران را به مقصد این کشور ترک کرد.

کاروان تیم ملی والیبال ایران ابتدا از تهران راهی فرانکفورت آلمان و پس از توقفی پنج ساعت و نیمه در فرودگاه این شهر، راهی بلگراد پایتخت صربستان شد. ملی پوشان از فرودگاه بلگرد نیز با اتوبوس راهی کرالیفو می شوند که ۱۶۳ کیلومتر با بلگراد فاصله دارد.

فرهاد سال افزون، سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، سامان فائزی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، مرتضی شریفی، امیر غفور، صابر کاظمی، میثم صالحی، محمدرضا حضرت پور و مهدی مرندی بازیکنان اعزامی به اردوی برون مرزی صربستان هستند. امیر حسین توخته به دلیل آماده نشدن ویزا همراه ملی پوشان راهی صربستان نشد.

امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، ایگور کولاکوویچ (سرمربی)، پیمان اکبری (مربی)، دراگان کوبیلسکی و سعید رضایی (مربیان)، دانیل میشیچ (مربی بدنساز)، سیامک افروزی (پزشک)، نوید مشجری (آنالیزور) و علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور ملی پوشان را در این اردو و لیگ ملت های والیبال همراهی می کنند.

شاگردان کولاکوویچ هفت روز در صربستان اقامت دارند و روزانه دو نوبت تمرین در صبح و عصر خواهند داشت. تیم ایران عصر روزهای جمعه و شنبه (۲۸ و ۲۹ اردیبهشت) در دو مسابقه دوستانه و تدارکاتی به مصاف صربستان می روند.

تیم ملی والیبال ایران در هفته های اول تا چهارم لیگ ملت های والیبال در کشورهای فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا به میدان می رود و در هفته پنجم در تهران میزبان تیم های کره جنوبی، بلغارستان و آلمان خواهد بود. تیم ایران ساعت ۱۷ روز سه شنبه یکم خردادماه بلگراد را به مقصد پاریس ترک خواهد کرد.


برنامه مسابقات ایران در لیگ ملت‌های والیبال



خبرگزاری تسنیم: لیگ ملت‌های والیبال یکی از رویدادهای مهم سال ۲۰۱۸ والیبال است که در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد.

تیم‌های فرانسه، ایران، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان و ژاپن ۱۲ تیم اصلی و ثابت برای هفت سال در گروه مردان لیگ ملت های والیبال هستند و تیم‌های استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در سال ۲۰۱۸ سهمیه حضور در این رقابت‌ها را دارند.

مرحله مقدماتی این رقابت‌ها از چهارم خردادماه شروع می‌شود و تا سوم تیرماه ادامه خواهد داشت که تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم (اول تا سوم تیرماه) میزبان آلمان، بلغارستان و کره جنوبی در تهران است.

ایران در لیگ ملت‌های والیبال و تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه در روز جمعه ۲۵ خرداد به مصاف حریفان خود می‌روند. شاگردان کولاکوویچ از ساعت ۳ بامداد با لهستان روبه‌رو می‌شوند و شاگردان کی‌روش از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف مراکش می‌روند.

برنامه و ساعت بازی‌های تیم ملی والیبال ایران به وقت تهران به شرح زیر است:

هفته نخست، شهر روئن، فرانسه

جمعه ۴ خرداد : ایران – فرانسه، ساعت ۲۲:۳۰
شنبه ۵ خرداد: ایران – استرالیا، ساعت ۱۹:۳۰
یک‌شنبه ۶ خرداد: ایران – ژاپن، ساعت ۱۷:۳۰

هفته دوم، شهر سان خوان، آرژانتین

جمعه ۱۱ خرداد: ایران – آرژانتین، ساعت ۴:۳۰
شنبه ۱۲ خرداد: ایران – ایتالیا، ساعت ۱:۴۰
یک‌شنبه ۱۳ خرداد: ایران – کانادا، ساعت ۲۳:۴۰

هفته سوم، شهر اوفا،‌ روسیه

پنجشنبه ۱۷ خرداد: ایران – چین، ساعت ۱۶
شنبه ۱۹ خرداد: ایران – برزیل، ساعت ۱۶
یک‌شنبه ۲۰ خرداد: ایران – روسیه، ساعت ۱۸:۳۰

هفته چهارم، شهر شیکاگو، آمریکا

جمعه ۲۵ خرداد: ایران – لهستان، ساعت ۳
شنبه ۲۶ خرداد: ایران – صربستان، ساعت ۲۳:۳۰
یک‌شنبه ۲۷ خرداد: ایران – آمریکا، ساعت ۳

هفته پنجم، شهر تهران،‌ ایران

جمعه اول تیر: ایران – کره جنوبی، ساعت ۱۸:۳۰
شنبه ۲ تیر: ایران – بلغارستان، ساعت ۱۸:۳۰
یک‌شنبه ۳ تیر: ایران – آلمان، ساعت ۱۸:۳۰


برنامه کامل دیدار‌های جام جهانی به وقت ایران



ایسنا: ۶۴ دیدار در جام جهانی روسیه برگزار خواهد شد تا سرنوشت قهرمانی مشخص شود.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

 

** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

روز ۱

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی

روز ۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۳

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد

روز ۴

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

روز ۵

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد

روز ۶

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

روز ۷

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

روز ۸

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۹

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۰

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

روز ۱۱

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

روز ۱۲

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

روز ۱۳

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف

روز ۱۴

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

روز ۱۵

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶

۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/ C۱ – D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)

روز ۱۷

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)

 

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

روز ۱۸

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)

 

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

روز ۱۹

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ – E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)

 

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ – H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۰

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۷)

 

۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا (بازی ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

مرحله نیمه نهایی

روز ۲۲

۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۶۱)

روز ۲۳

۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

دیدار رده‌بندی

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ

دیدار فینال

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی


قلعه‌نویی برای آسیا برنامه دارد



خبرگزاری مهر: ایمان عالمی در خصوص پیروزی آبی پوشان برابر الهلال عربستان گفت: بازی خوب و جانداری را شاهد بودیم. هر دو تیم تلاش بسیاری برای موفقیت داشتند اگرچه الهلال استرسی نداشت چون نمی توانست به دور بعد صعود کند اما استقلال می خواست با پیروزی در این دیدار به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کرده و به این مهم هم دست پیدا کرد.

وی تاکید کرد: یکی از بحث های مهم این دیدار تغییر تاکتیکی بود که بعد از مصدومیت باقری به وجود آمد، هنوز چند دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که مصدومیت فرشید باقری باعث شد تاکتیک های شفر تغییر کند اما این مربی توانست با جابجایی های موثر هیچ خللی در روند تیمی اش به وجود نیاید و بتواند در پایان پیروز میدان باشد. البته نباید از عملکرد مهدی رحمتی هم به سادگی بگذریم زیرا او توانست با چند سیو خوب اجازه گلزنی به مهاجمان الهلال را ندهد.

عالمی در پاسخ به این سوال که استقلال در دور مقدماتی عملکردش چطور بود، گفت:آبی پوشان بازی های خوبی به نمایش گذاشتند، تیم برتر گروه شدند و این نشانگر آن است که استقلال در خط دفاع منطقی، در خط هافبک پرقدرت و در حمله چارچوب شناس بود و با تفکرات خوب شفر توانست نتایج قابل قبولی هم کسب کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد سایر تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان هم گفت: پرسپولیس متاسفانه در هفته های اخیر افت محسوسی کرده بود و نتوانست آن بازی های دور رفت را از خود به نمایش بگذارد اما خوشبختانه در لیگ قهرمانان نتایج خوبی کسب کرد و همانند استقلال به عنوان صدرنشین گروه خود به دور بعد صعود کرد. ذوب آهن هم عملکرد قابل قبولی داشت و در بازی آخرش مقابل لوکوموتیو با نتیجه که به دست آورد و با پیروزی که مقابل این تیم در بازی رفت کسب کرده بود توانست به مرحله بعدی صعود کند اما همه برای تراکتور ناراحت هستیم زیرا این تیم این روزها شرایط خوبی ندارد، نتایج خوبی هم کسب نمی کند و امیدوارم مسئولین تراکتور و استان آذربایجان شرقی هر چه زودتر فکری به حال این تیم ریشه دار و قدیمی کنند تا از این شرایط بد خارج شود.

عالمی در خصوص دیدار استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان هم گفت: با توجه به صعود دو تیم و دیدار حذفی که پیش رو دارند یکی از این دو باید از گردونه رقابت ها حذف شود. استقلال و ذوب علیرغم شایستگی هایی که از خود نشان داده و نتایج خوبی هم که کسب کردند مجبورند تلاش کنند تا به دور بعد صعود کنند بنابراین یکی از آنها حذف خواهد شد و این برای همه ما ناراحت کننده است اما اعتقاد دارم با توجه به اینکه شرایطی که این روزها استقلال دارد و از آمادگی بالایی برخوردار است می تواند ذوب آهن را شکست داده و به دور بعد صعود کند البته ذوبی ها هم حریف دست و پا بسته ای نیستند و مطمئنا امیر قلعه نویی با شناختی که استقلال دارد تدابیر ویژه ای را برای موفقیت مقابل استقلال به کار خواهد بست.

عالمی در پایان و در خصوص دیدار روز یکشنبه استقلال مقابل پیکان هم گفت: پیکان تیم بسیار خوبی است، از بازیکنان باتجربه و جوان سود می برد ولی متاسفانه روندش دچار نوسان بوده و نتوانسته یک روند باثبات را داشته باشد و در زمانی مقابل استقلال قرار خواهد گرفت که این تیم از شرایط روحی و روانی خوبی سود می برد و مطمئنا به تنها چیزی که فکر می کند شکست پیکان در ورزشگاه آزادی است.


برنامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا



خبرگزاری تسنیم: با پایان دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب و مشخص شدن تیم‌های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی، برنامه این دیدارها مشخص شد. به این ترتیب پرسپولیس به‌عنوان تیم نخست گروه C به صورت رفت و برگشت به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت که دیدار دوم آنها در تهران برگزار می‌شود.

دو نماینده دیگر کشورمان نیز یعنی استقلال و ذوب‌آهن هم به‌عنوان تیم‌های اول گروه D و تیم دوم گروه B رودرروی هم قرار می‌گیرند که بازی رفت آنها در اصفهان و بازی برگشت‌شان در تهران خواهد بود. با این شرایط حضور یک تیم ایرانی در مرحله یک چهارم نهایی قطعی است و پرسپولیس هم می‌تواند با گذر از الجزیره امارات به این مرحله صعود کند.

برنامه دیدارهای یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

دور رفت

دوشنبه – ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۷

السد قطر – الاهلی عربستان، ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه
الجزیره امارات -پرسپولیس، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

 

سه‌شنبه – ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۹۷

ذوب‌آهن – استقلال، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
العین امارات – الدحیل قطر، ورزشگاه هزاع بن زاید العین

تیم دوم گروه E – گوانگژو اورگراند چین، ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
بوریرام تایلند – تیم اول گروه E، ورزشگاه اختصاصی بوریرام

 

چهارشنبه – ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷

اولسان هیوندای کره جنوبی – سوون سامسونگ کره جنوبی، ورزشگاه فوتبال اولسان منسو
کاشیما آنتلرز ژاپن – شانگهای SIPG چین، ورزشگاه فوتبال کاشیما

دور برگشت

 

دوشنبه – ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۹۷

الاهلی عربستان – السد قطر، ورزشگاه ملک عبدالله جده
پرسپولیس- الجزیره امارات، ورزشگاه آزادی تهران

 

سه‌شنبه – ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۹۷

استقلال – ذوب‌آهن، ورزشگاه آزادی تهران
الدحیل قطر – العین امارات، ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه

گوانگژو اورگراند چین – تیم دوم گروه E، ورزشگاه تیانهه
تیم اول گروه E – بوریرام تایلند، ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود

 

چهارشنبه – ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۹۷

سوون سامسونگ کره جنوبی – اولسان هیوندای کره جنوبی، ورزشگاه جام جهانی سوون
شانگهای SIPG چین – کاشیما آنتلرز ژاپن، ورزشگاه اختصاصی شانگهای

 تیم‌های جونبوک موتورز کره جنوبی و تیانجین چوانجیان چین از گروه E صعود کرده‌اند، اما هنوز تکلیف صدرنشینی و تیم دوم صعودکننده این گروه مشخص نیست. جونبوک ۱۲ امتیازی فردا (چهارشنبه) به مصاف کیچه هنگ‌کنگ می‌رود و تیانجین ۱۰ امتیازی نیز با کاشیوا ریسول ژاپن مصاف خواهد داد.


سرمربی پرسپولیس میهمان ویژه برنامه نود



ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ که روز شنبه با شکست پدیده، ۳ هفته مانده به پایان لیگ برتر موفق شد تیمش را قهرمان لیگ برتر کند، امشب میهمان برنامه نود خواهد بود و به سوالات عادل فردوسی پور پاسخ خواهد داد.

برانکو با دوبار قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر هم اکنون موفق ترین مربی شاغل در لیگ ایران محسوب می شود و با توجه به بحث هایی که در مورد حضور او در تیم ملی به وجود آمده او احتمال پاسخ های جذاب و جنجالی به این موضوع خواهد داد.

آخرین حضور برانکو در برنامه ۹۰ مربوط به زمانی می شود که تیم ملی در دبی اردو داشت و انتقادهای تند او به کی روش باعث شد ملی پوشان پرسپولیس به تهران برگردند.


فینال حذفی، برنامه لیگ یک را تغییر داد



ورزش سه:  به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، فریبرز ‏محمودزاده اعلام کرد: با توجه به حساسیت مسابقات لیگ دسته اول ‏در هفته های پایانی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مسابقات را به ‏دقت زیر نظر دارند و این بازی ها با نظارت ویژه تر و دقیق تری ‏برگزار می شود.‏

وی افزود: ضمن اینکه به دلیل برگزاری فینال جام حذفی در روز ‏‏۱۳ اردیبهشت ۹۷ و با توجه به اینکه تیم خونه به خونه از لیگ ‏دسته اول یکی از تیم های فینالیست است برنامه مسابقات هفته سی ‏و سوم و سی و چهارم تغییر کرد. مسابقات هفته سی و سوم به جای ‏روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷ ‏برگزار می شود و مسابقات هفته سی و چهارم نیز به جای روز ۱۰ ‏اردیبهشت در روز ۹ اردیبهشت برگزار خواهد شد.‏

برنامه جدید مسابقات دو هفته پایانی لیگ دسته اول به شرح زیر ‏است:‏
‏ ‏
هفته سی و سوم
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷‌‏
شهرداری ماهشهر – ملوان بندرانزلی ‌- ساعت ‌۱۷‌- ورزشگاه ‏شهدا ماهشهر‎ ‎
آینده سازان برق جدید شیراز – گل گهر ‌سیرجان- ساعت ‌۱۷‌‌- ‏ورزشگاه شهید دستغیب ‌ شیراز‎ ‎
اکسین البرز – خونه به خونه مازندران- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه ‏انقلاب ‌ کرج‎ ‎
مس کرمان – آلومینیوم اراک- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه امام علی ‌ ‏کرمان
نساجی مازندران – فجر سپاسی شیراز- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه ‏شهید وطنی قائمشهر
صبای قم – ماشین سازی تبریز- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه یادگار ‏امام ‌ قم
شهرداری تبریز – راه آهن تهران- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه ‏اختصاصی شهرداری ‌ تبریز‎ ‎
مس رفسنجان – ایرانجوان بوشهر- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه شهدا ‌ ‏رفسنجان
بادران تهران- نفت مسجد سلیمان – ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه کارگران ‏تهران‎ ‎
‎ ‎
هفته سی و چهارم
یکشنبه ۹ اردیبهشت ۹۷‌‏
ماشین سازی تبریز – بادران تهران- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه بنیان ‏دیزل ‌ تبریز‎ ‎
نفت مسجد سلیمان – مس رفسنجان- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه شهید ‏بهنام ‌محمدی مسجدسلیمان
فجر سپاسی شیراز – صبای قم- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه شهید ‏دستغیب ‌ شیراز‎ ‎
ایرانجوان بوشهر – مس کرمان- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه شهید ‏بهشتی بوشهر‎ ‎
آلومینیوم اراک – اکسین البرز- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه امام خمینی ‌ ‏اراک‎ ‎
خونه به خونه مازندران – آینده سازان برق جدید ‌شیراز- ساعت ‏‏‌۱۷‌‌- ورزشگاه هفتم تیر ‌ بابل‎ ‎
راه آهن تهران – نساجی مازندران- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه راه ‏آهن ‌‌(اکباتان) ‌ تهران‎ ‎
ملوان بندرانزلی – شهرداری تبریز- ساعت ‌۱۷‌‌- ورزشگاه تختی ‌ ‏انزلی
گل گهر سیرجان- شهرداری ماهشهر- ساعت ‌۱۷‌- ورزشگاه ‏اختصاصی سیرجان


1 2 3 4